„Szycie Na Pokaz”

Zakwalifikowałam się do finału konkursu „Szycie na pokaz” . Byłam bardzo zadowolona, zaszczycona, że będę miała okazję spotkać się z osobami, które, podobnie jak ja, uwielbiają szyć. Mało powiedziane- one wszystkie tworzą nie tylko rękoma, ale i sercem. 
Dzień pokazu rozpoczęłam o 3.00, w towarzystwie męża (w osobie kierowcy i fotografa). Dojechaliśmy punktualnie na miejsce. I się zaczęło.

 Pierwsze spotkania, poznawanie się, miłe rozmowy. Po nich przyszedł czas na próby, makijaże, fryzury i przygotowania do pokazu. Dziewczyny miały dopieszczone kreacje oraz niesamowite dodatki, które na żywo wyglądały jeszcze lepiej ,niż na zdjęciach prezentowanych w internecie. Nadeszła godz. 14 a z nią czas na finał konkursu. Na podium stanęły Monika Grzegorczyk – I miejsce, Emilia Gryszpinska – II miejsce, Diana Kisiała – III miejsce. Dla Was wielkie gratulacje.

Długo będę wspominać to wydarzenie, tym bardziej, że zdobyłam nagrodę specjalną za najlepszą torebkę. Jeszcze raz dziękuję. 
Świetna atmosfera, pozytywne emocje towarzyszyły całej imprezie. Miło było poznać organizatorów tego konkursu #ultramaszyna#, #BurdaPolska#, #TkaninyKaroliny# , uczestniczki i osoby które wspierały nas z widowni.
Dziś, jeszcze przed wyjazdem do domu odwiedziłam ultraMaszynę.

Dodaj komentarz