O mnie

Nazywam się Ilona.

     W tym miejscu chcę opowiadać o moich zainteresowaniach. Pasjonuję się nie tylko szyciem – rower i ogród są dla mnie równie ważne.  

Szyję od dziecka. Uczyłam się sama, najpierw były proste rzeczy, pomału próbowałam bardziej skomplikowanych. Dużo pomogła mi Burda, którą kupuję od lat. Wręcz stała się moim uzależnieniem.  Jestem dumna z każdej rzeczy, którą uda mi się stworzyć dla siebie, rodziny i znajomych. W tym roku wzięłam udział w konkursie „Szycie na pokaz”, w którym zdobyłam nagrodę za najlepszą torebkę. Bardzo się cieszę z tego sukcesu.  To był zastrzyk pozytywnej energii, motywacji do dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Rower, z którym w ostatnim czasie się prawie nie rozstaję, na co dzień jest moim ulubionym środkiem lokomocji. W wolnych chwilach jazda na rowerze jest dla mnie  przyjemnością i idealnym treningiem. Najwięcej jeżdżę w towarzystwie męża. Uwielbiamy całodzienne wyjazdy. Nie stronimy od trudniejszych, pagórkowatych tras. Od niedawna zakochani jesteśmy w kilkudniowych wyjazdach z sakwami. Ciekawsze wyjazdy postaramy się tu opisać.

Ogród mam stosunkowo od niedawna, zaledwie pięć i pól roku. Kwiaty, warzywa, owoce – można tu znaleźć wszystko . Praca w ogrodzie jest dla mnie niezwykle relaksująca.